Cursus Beginnen met leidinggeven voor de constructeur

Tijdens het bouwproces is sterk leiderschap uiterst belangrijk. Iemand moet de regie pakken, verantwoordelijkheid nemen en de constructieve veiligheid bewaken. Er zijn vele getalenteerde constructeurs die het vak tot in de puntjes kennen maar leidinggeven is een vak op zichzelf. Hoe geef je als constructeur leiding aan het team tijdens een project? Speciaal voor constructeurs verzorgt Peter Verstoep van Kenneth Smit eenmalig de cursus ‘Beginnen met leidinggeven’.

Tijdens de cursus ‘Beginnen met leidinggeven’ krijg je inzicht in je eigen leiderschapsstijl. Deelnemers leren effectiever communiceren en hoe ze het team kunnen motiveren. Daarnaast wordt er ingegaan op hoe je de dynamiek tussen team en management kunt verbeteren.  Ook leer je op een praktische manier omgaan met teamrollen en het aansturen van collega’s. Aan het eind van de cursus staan deelnemers sterker in hun rol als beginnend leidinggevende.

Na afloop

Deelname aan de training levert een bewijs van deelname op in de vorm van een certificaat. Na afloop kunnen deelnemers online ook nog persoonlijk contact opnemen met de trainer, om bijvoorbeeld online een eigen praktijkcasus door te nemen. 

Praktische informatie

De training duurt twee dagen en staat gepland op dinsdag 2 en woensdag 3 september 2025 in Van der Valk Arnhem. In samenwerking met VNconstructeurs is er een ledenkorting geregeld. Het normale dagtarief is €925,00, maar leden betalen slechts € 725,00 per dag dankzij een korting van € 200,00. Er is plek voor minimaal vier en maximaal acht cursisten.

Inschrijven en contact

Inschrijven kan door een mail te sturen naar moc.timshtennekobfsctd-69c1bd@peotsrev.p. Vermeld daarbij dat je je aanmeldt via VNconstructeurs.
Bezoek de website van Kenneth Smit voor meer informatie over de cursus ‘Beginnen met leidinggeven’.

Deel deze pagina

Meer weten over dit onderwerp?

Scroll naar boven